Ar galiu atvykti į sandėlį įsigyti dalių, nepadaręs užsakymo per e-parduotuvę?

Galite atvykti į mūsų Vilniaus sandėlį, tik prieš atvykimą būtina susitarti telefonu / el. paštu, kad paruoštume reikiamas dalis atsiėmimui.

Ar saugiai supakuosite siunčiamas dalis?

Kiekvienas užsakymas prieš išsiuntimą yra kruopščiai ir itin saugiai supakuojamas, kad dalis gautumėte be jokių defektų.

Per kiek laiko pristatysite dalis?

Dalis, kurias turime sandėlyje pristatome per 1-3 darbo dienas. Jei detalės nėra sandėlyje, tikslus pristatymo laikas nurodytas produkto aprašyme virš kainos. Jei viename užsakyme yra dalys su skirtingais pristatymo terminais, jos visos bus pristatytos vienu metu.

Per kiek laiko paruošite dalis atsiėmimui iš sandėlio?

Dalis, kurias turime sandėlyje dažniausiai paruošiame atsiėmimui greičiau nei per 24 val.

Ar siunčiate į paštomatus?

Jei užsakymas telpą į paštomatą, atsiskaitymo lange automatiškai atsiras paštomatų sąrašas. Sąraše yra ~300 paštomatų, todėl tikrai išsirinksite esantį netoli Jūsų.

Ar galiu sumokėti pristatymo metu?

Pristatymo metu galima atsiskaityti kurjeriui - grynais/kortele, paštomatuose - tik kortele.

Kokiu dienos metu kurjeriai pristato siuntas?

Siuntos paprastai pristatomos darbo dienomis 8:30-17:00, todėl jei nebūsite namuose, geriausia nurodyti savo darbovietės adresą. Jei vis dėlto nurodėte namų adresą ir Jūsų namuose nėra – menka problema, pristatymo adresą arba laiką galėsite pasikeisti (žiūrėti kitą punktą).

Kas bus, jei pristatymo dieną negalėsiu atsiimti siuntos?

Beveik visais atvejais, pristatymo dienos rytą gausite SMS iš kurjerių tarnybos su numatomu pristatymo laiku. Paspaudę nuorodą žinutėje galėsite pakeisti pristatymo dieną arba adresą. Taip pat, mažesnes siuntas galima nukreipti į paštomatus.

Ar kitas žmogus gali atsiimti man adresuotą siuntą?

Siuntą gali atsiimti ir kitas asmuo, tik jis turės pasakyti PIN kodą, kurį gausite SMS žinute prieš pristatymą.

Kokios spalvos bus kėbulo dalys?

Didelė dalis kėbulo dalių mūsų kataloge yra nedažytos, tačiau yra ir tokių, kurios dažymo nereikalauja. Atkreipkite dėmesį – ši informacija visada nurodoma prekės aprašyme.

Ar galiu grąžinti įsigytas prekes?

Visas dalis galima grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo, jei jų būklė nepakitusi. Jei panorote grąžinti prekę, tiesiog užpildykite grąžinimo formą.

Ar siunčiate į užsienį?

Siunčiame į daugelį Europos žemyno šalių. Prekių krepšelyje pasirinkite šalį ir pristatymo kaina bus paskaičiuota automatiškai. Jei Jūsų pageidaujamos šalies nėra - susisiekite.