Pagrindinė įmonės vertybė

Tuning.lt yra klientų pamėgta automobilių apdailos dalių e-parduotuvė pirmiausia dėl to, kad mes mėgstame juos. Klientas mums – vertybė #1, todėl visada stengiamės suteikti aukšto lygio aptarnavimą atsakant į kilusius klausimus, sprendžiant problemas bei svarbiausia – rūpinantis pirkėju.

Asortimentas

Mūsų asortimente šiuo metu daugiausiai eksterjero modifikacijų elementai: spoileriai, bamperiai, žibintai, grotelės. Visos detalės yra sertifikuotos ir atitinka ES kokybės reikalavimus. Savo produktus eksportuojame ir į kitas valstybes.

Jeigu norėtumėte prekiauti mūsų dalimis kitose šalyse – susisiekite kontaktais.

Patikimumas

Automobilių styling dalimis internetu prekiaujame nuo 2011-ųjų, per tą laiką įdiegėme automatinius prekių priėmimo, atrinkimo bei logistikos procesus, todėl pristatome tiksliai tai, ką pirkėjai užsako ir klaidų pasitaiko labai retai.

Jei klientas persigalvoja dėl savo užsakymo ir nusprendžia grąžinti dalis mums, užtikriname, kad nedelsdami priimsime jas atgal ir greitai pervesime sumokėtus pinigus. Patys susiduriame su įmonėmis, kurių tonas pasikeičia vos panorus grąžinti prekes. Tai nemaloni patirtis, kurios niekada nepatirsite pirkdami pas mus. Visas dalis galite grąžinti per 14 dienų nuo gavimo.

apie-mus-652355.jpeg

Tvarumas

Rūpinamės ne tik savo klientais, bet ir gamta, dėl to beveik visos mūsų naudojamos kartoninės pakuotės ir pakavimo plėvelės yra iš perdirbtų medžiagų. Taip pat, stengiamės naudoti kiek įmanoma mažiau popieriaus, todėl beveik visus dokumentus tvarkome ir siunčiame elektroniniu būdu. Mylime planetą ne mažiau negu automobilius, todėl skatiname ir pirkėjus pakartotinai naudoti gautas pakuotes arba jas rūšiuoti.

Įvertinimai

2023-iais įmonė gavo „Stipriausi Lietuvoje” ir „Stipriausi Lietuvoje vadovai” sertifikatus.

 Visi tinkalapyje vaizduojami produktai yra aukštos kokybės neoriginalios (aftermarket) dalys. Prekės ženklai naudojami nurodyti automobilių modelius, kuriems galima naudoti dalis. Visi registruoti prekių ženklai ar prekės ženklai, kurie pateikiami kaip nuorodos šioje svetainėje, yra jų registracijos savininkų nuosavybė