Įmonė

Tuning.lt yra klientų pamėgta e-parduotuvė pirmiausia dėl to, kad mes mėgstame juos. Klientas mums – vertybė #1, todėl visada stengiamės suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą suteikiant konsultacijas, sprendžiant problemas bei svarbiausia – rūpinantis pirkėju. Pagal 2018 m. apklausas, net 97.2% klientų buvo patenkinti apsipirkimu ir mus rekomenduotų kitiems. Mūsų tikslas – pasitenkinimo rodiklį gerinti kiekvienais metais.

 

Esame apsėsti automobilių tobulinimo. Ši aistra mus pasiglemžė dar ankstyvoje vaikystėje ir tikriausiai valdys iki paskutinio atokvėpio. Automobiliais gyvename 24/7, tobulindami ne tik automobilius, bet ir save pačius, nuolat investuodami į žinias apie modifikacijas, ypatingai susijusias su eksterjeru. 

 

Asortimentas

Prekiaujame kėbulo detalėmis, kurių dažnai nerasite kitur. Nemaža dalis asortimento iš GRP stiklo plastiko – profesionaliai išlietos Lietuvoje, taikant pažangias technologijas unikalioms dalims pagaminti. Taip pat, vertinant dabartinę rinkos situaciją, didelis išskirtinumas yra ir mūsų dėmesys užsakovo lūkesčių viršijimui pačia aukščiausia produktų kokybe bei ilgaamžiškumu.

Daugelį detalių iš PP, PUR, ABS plastiko vežame iš partnerių-gamintojų Vokietijoje, su kuriais dirbame nuo pat savo veiklos pradžios. Šiuo metu iš jų kiekvieną savaitę atvyksta 1-2 kroviniai, tad galime pasiūlyti vienas žemiausių kainų Europoje, nes perkame dideliais kiekiais ir esamę pelnę pasitikėjimą.

Prie kiekvieno produkto nurodytas pristatymo laikas. Jei nurodyta „1-3 d.d.“ – detalę turime sandėlyje. Jei nurodytas pristatymo laikas „5-10 d.d.“– prekę reikės pagaminti arba atsivežti. Pagal 2018-ų metų statistiką, 96.6% užsakymų klientams buvo pristatyti laiku.

 

Patikimumas

Užtikriname, kad pageidaujant grąžinti dalis priimsime jas atgal ir greitai pervesime sumokėtus pinigus. Patys susiduriame su įmonėmis, kurių tonas pasikeičia vos panorus grąžinti prekę. Tai nemaloni patirtis, kurios niekada nepatirsite pirkdami pas mus.

Mėgstame skaidrumą, todėl visada naudojame sąžiningą kainodarą. Triukai ir žaidimai nuolaidomis – ne mums.

Esame įdiegę automatinius dalių priėmimo, atrinkimo bei logistikos procesus, tad pristatome tiksliai tai, ką pirkėjai užsako. Pasitaikančių klaidų skaičius yra itin minimalus.

 

Aplinkosauga

Rūpinamės ne tik savo klientais, bet ir gamta, dėl to daugiau nei pusė pakuočių, į kurias pakuojamos siuntos, yra naudojamos antrą kartą. Taip pat, beveik nenaudojame popierinių sąskaitų faktūrų, nes siunčiame jas elektroniniu paštu. Mylime planetą ne mažiau negu automobilius, todėl skatiname ir pirkėjus pakortotinai panaudoti gautas pakuotes.