Įmonės vertybės

Tuning.lt yra klientų pamėgta e-parduotuvė pirmiausia dėl to, kad mes mėgstame juos. Klientas mums – vertybė #1, todėl visada stengiamės suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą suteikiant konsultacijas, sprendžiant problemas bei svarbiausia – rūpinantis pirkėju. 

 

Asortimentas

Prekiaujame kėbulo detalėmis, kurių dažnai nerasite kitur. Nemaža dalis asortimento iš GRP stiklo plastiko – profesionaliai pagamintos Lietuvoje, taikant pažangias technologijas dalims išlieti. Taip pat, vertinant dabartinę rinkos situaciją, didelis išskirtinumas yra ir mūsų dėmesys užsakovo lūkesčių viršijimui pačia aukščiausia produktų kokybe bei ilgaamžiškumu.

Daugelis detalių iš PP, PUR, ABS yra tiesiogiai iš gamintojų / prekybos partnerių Europoje, kurių atstovais esame pagal sutartį. Užsakome dažnai ir dideliais kiekiais, tad galime pasiūlyti itin žemas kainas už kokybiškas ir visus standartus atitinkančias sertifikuotas dalis. Kiekvieną savaitę pas mus atvyksta 2-3 kroviniai sandėlio papildymui iš kelių skirtingų gamintojų. 

 

Patikimumas

Rinkoje esame nuo 2011-ųjų, per tą laiką įsidiegėme automatinius dalių priėmimo, atrinkimo bei logistikos procesus, todėl pristatome tiksliai tai, ką pirkėjai užsako ir klaidų pasitaiko labai retai. 

Jei klientas persigalvoja dėl savo užsakymo ir nusprendžia grąžinti dalis mums, užtikriname, kad nedelsdami priimsime jas atgal ir greitai pervesime sumokėtus pinigus. Patys susiduriame su įmonėmis, kurių tonas pasikeičia vos panorus grąžinti prekes. Tai nemaloni patirtis, kurios niekada nepatirsite pirkdami pas mus. Pinigų grąžinimo garantija: 14 dienų.

 

Aplinkosauga

Rūpinamės ne tik savo klientais, bet ir gamta, dėl to beveik visos mūsų naudojamos kartotinės pakuotės ir pakavimo plėvelės yra iš perdirbtų medžiagų. Taip pat, praktiškai nenaudojame popierinių sąskaitų faktūrų, nes daugelį jų siunčiame elektroniniu paštu. Mylime planetą ne mažiau negu automobilius, todėl skatiname ir pirkėjus pakortotinai naudoti gautas pakuotes arba jas rūšiuoti.