Įmonės vertybės

Tuning.lt yra klientų pamėgta e-parduotuvė pirmiausia dėl to, kad mes mėgstame juos. Klientas mums – vertybė #1, todėl visada stengiamės suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą suteikiant konsultacijas, sprendžiant problemas bei svarbiausia – rūpinantis pirkėju. 

 

Asortimentas

Prekiaujame kėbulo detalėmis, kurių dažnai nerasite kitur. Nemaža dalis asortimento iš GRP stiklo plastiko – profesionaliai pagamintos Lietuvoje, taikant pažangias technologijas dalims išlieti. Taip pat, vertinant dabartinę rinkos situaciją, didelis išskirtinumas yra ir mūsų dėmesys užsakovo lūkesčių viršijimui pačia aukščiausia produktų kokybe bei ilgaamžiškumu.

Daugelis detalių iš PP, PUR, ABS yra tiesiogiai iš gamintojų / prekybos partnerių visoje Europoje. Daug metų užsakome dažnai ir dideliais kiekiais, todėl galime pasiūlyti labai žemas kainas. Šiuo metu pas mus atvyksta mažiausiai 2 kroviniai kiekvieną savaitę.

 

Patikimumas

Esame įdiegę automatinius dalių priėmimo, atrinkimo bei logistikos procesus, tad pristatome tiksliai tai, ką pirkėjai užsako ir klaidų pasitaiko labai retai. 

Užtikriname, kad pageidaujant grąžinti dalis nedelsdami priimsime jas atgal ir greitai pervesime sumokėtus pinigus. Patys susiduriame su įmonėmis, kurių tonas pasikeičia vos panorus grąžinti prekę. Tai nemaloni patirtis, kurios niekada nepatirsite pirkdami pas mus.

 

Aplinkosauga

Rūpinamės ne tik savo klientais, bet ir gamta, dėl to daugiau nei pusė kokybiškų pakuočių, į kurias pakuojamos siuntos, yra naudojamos antrą kartą. Taip pat, beveik nenaudojame popierinių sąskaitų faktūrų, nes siunčiame jas elektroniniu paštu. Mylime planetą ne mažiau negu automobilius, todėl skatiname ir pirkėjus pakortotinai panaudoti gautas pakuotes.