About usPagrindinė įmonės vertybė

Tuning.lt yra klientų pamėgta e-parduotuvė pirmiausia dėl to, kad mes mėgstame juos. Klientas mums – vertybė #1, todėl visada stengiamės suteikti aukšto lygio aptarnavimą atsakant į kilusius klausimus, sprendžiant problemas bei svarbiausia – rūpinantis pirkėju. 

 

Asortimentas

Prekiaujame daugiausia vokiškų automobilių apdailos detalėmis.

Daugelių atvejų esame tiesioginiai importuotojai, todėl prekės dažniausiai atvyksta tiesiai iš gamintojų / prekybos partnerių, kurių atstovais esame pagal oficialias sutartis. Užsakome nuolat ir dideliais kiekiais, tad galime pasiūlyti žemas kainas už kokybiškas ir visus standartus atitinkančias sertifikuotas dalis. Kiekvieną savaitę pas mus atvyksta mažiausiai 5 kroviniai sandėlio papildymui iš daugiau nei 20-ies skirtingų gamintojų.

Eksportuojame ir į kitas valstybes. Jeigu norėtumėte prekiauti mūsų dalimis kitose šalyse – susisiekite kontaktais.

 Patikimumas

Automobilių styling dalimis prekiaujame jau daugiau nei 10 metų, per tą laiką įdiegėme automatinius prekių priėmimo, atrinkimo bei logistikos procesus, todėl pristatome tiksliai tai, ką pirkėjai užsako ir klaidų pasitaiko labai retai. 

Jei klientas persigalvoja dėl savo užsakymo ir nusprendžia grąžinti dalis mums, užtikriname, kad nedelsdami priimsime jas atgal ir greitai pervesime sumokėtus pinigus. Patys susiduriame su įmonėmis, kurių tonas pasikeičia vos panorus grąžinti prekes. Tai nemaloni patirtis, kurios niekada nepatirsite pirkdami pas mus. Pinigų grąžinimo garantija: 14 dienų.

 

Tvarumas

Rūpinamės ne tik savo klientais, bet ir gamta, dėl to beveik visos mūsų naudojamos kartoninės pakuotės ir pakavimo plėvelės yra iš perdirbtų medžiagų. Taip pat, praktiškai nenaudojame popierinių dokumentų, sąskaitas tvarkome daugiausia elektroniniu būdu. Mylime planetą ne mažiau negu automobilius, todėl skatiname ir pirkėjus pakortotinai naudoti gautas pakuotes arba jas rūšiuoti.Nuotrauka: E. Skrupskelis